Нова експериментальна функція штучного інтелекту в Google Chrome допоможе вам краще писати

Google додав експериментальну функцію генеративного штучного інтелекту до свого браузера з запуском Chrome M122. Новий інструмент штучного інтелекту називається “Допоможіть мені написати”, оскільки він може буквально допомагати вам писати більш описові речення або навіть повні абзаци з короткого запиту. Google каже, що інструмент використовує свої моделі Gemini, щоб зрозуміти контекст сторінки, на якій ви перебуваєте, щоб змогти генерувати відповідні пропозиції. Наприклад, якщо ви переглядаєте сторінку відгуків, він може надати вам пропозицію, яка звучить як відгук, а не як рекламний текст.

У одному з прикладів Google інструмент зміг згенерувати досить хороший опис того, що продає людина за допомогою запиту: “переїжджаю до меншого місця, продаю аерофритюрник за 50 баксів”. Інструмент запропонував повний абзац, який зміг краще передати повідомлення користувача. “Я переїжджаю до меншого місця і не матиму місця для мого аерофритюрника. Він у хорошому стані та працює чудово. Продаю його за 50 доларів. Звертайтесь до мене, якщо ви зацікавлені”, – читалося в пропозиції.

В іншому прикладі користувач попросив інструмент написати запит про повернення несправного велосипедного шолома та пояснити, що продукт отримав тріщину, яка не згадується в гарантійному талоні. Як можна побачити на прикладах Google, ви можете змінити довжину та тон пропозиції, якщо перша річ, яку пропонує письмова допомога, не відповідає вашим потребам. Якщо ви закінчили, ви можете натиснути кнопку “Замінити”, щоб замінити ваш запит запропонованим описом.

Щоб активувати експериментальний інструмент, вам потрібно перейти в Налаштування в трьохкрапковому випадаючому меню Chrome. Там ви можете знайти сторінку Експериментального штучного інтелекту, де можете активувати “Допоможіть мені написати”. Щоб використовувати цю функцію, просто виділіть текст, який ви хочете переписати, а потім клацніть правою кнопкою миші на ньому, щоб викликати вікно “Допоможіть мені написати”. Зверніть увагу, що вона наразі доступна лише для браузера Chrome на Mac та Windows PC в США. Вона також може розуміти запити та писати пропозиції лише англійською мовою.

Google спочатку оголосив про появу цього інструменту для письма у січні, коли компанія розповіла, що почне інтегрувати функції штучного інтелекту у свій браузер Chrome. Крім “Допоможіть мені написати”, у Google повідомили, що додають браузеру організатор вкладок зі штучним інтелектом та можливість генерувати індивідуальні теми.

Джерело Engadget

Не пропустіть