Nokia випустила дешевий смартфон, який можна відремонтувати самостійно

У новому Nokia G22 заміна акумулятора займе приблизно п'ять хвилин, а екрана - близько двадцяти

Компанія HMD, якій належить право на випуск мобільних пристроїв під брендом Nokia, анонсувала практичний смартфон G22. Він цікавий тим, що спроектований з акцентом на максимально простий ремонт у разі поломки деталей.

Під час його розробки компанія співпрацювала з відомою лабораторією iFixit, яка постачатиме необхідні запчастини для пристрою. Вони коштуватимуть від 19 фунтів стерлінгів за новий порт зарядки до 45 за дисплей.

Під час презентації Nokia G22 Адам Фергюсон, керівник відділу продуктів HMD, продемонстрував швидку заміну акумулятора. Для цього він розкрив незнімну задню панель за допомогою медіатора. Весь процес зайняв близько п’яти хвилин.

Щодо характеристик апарат досить простий. У нього 6,52-дюймовий HD-дисплей із частотою оновлення 90 Гц, процесор Unisoc T606, 4 ГБ ОЗП та 64 ГБ вбудованої пам’яті. Основна камера потрійна, з датчиками на 50, 2 та 2 Мп.

Корпус має захист від крапель та бризок за стандартом IP52. При товщині 8,48 мм він оснащений батареєю на 5050 мАг і підтримує зарядку до 20 Вт.

HMD обіцяє підтримку запчастинами протягом п’яти років та два роки оновлень Android. Коштуватиме Nokia G22 буде 150 фунтів.


Не пропустіть