Nokia тестує Android для кнопкових телефонів

ОС має впізнаваний інтерфейс і декілька встановлених додатків, в тому числі браузер Chrome і YouTube

Компанія HMD Global планує випустити кнопковий телефон під управлінням спеціальної версії операційної системи Android. На даний момент виробник, який володіє правами на бренд Nokia, вже тестує новинку. Про це повідомило американське видання 9to5Google, яке опублікувало живу фотографію невідомого телефону в робочому стані.

На корпусі не видно логотипу, проте анонімне джерело стверджує, що це виробництво Nokia. Попри те, що модель телефону достеменно невідома, передбачається, що це Nokia 220. Як мінімум, дизайн і блок кнопок у них виглядають однаково. Відсутність брендингу Nokia, ймовірно, пов’язана з тим, що фронтальна сторона телефону закрита гумовим чохлом.

Як стало відомо раніше, Google працює над оптимізацією Android для кнопкових телефонів. У операційної системи є готовий призначений для користувача інтерфейс з впізнаваними фірмовими елементами у вигляді вбудованого меню і статус-бару з повідомленнями, адаптованими під управління клавішами без сенсорного екрану. Серед встановлених додатків будуть Google Камера, браузер Chrome і YouTube. Судячи з фотографії, на головному екрані також буде доступний пошук Google. Чи передбачена підтримка Google Асистента — невідомо.

Дату випуску кнопкового телефону Nokia на Android джерело не уточнило. Залишається відкритим і питання, чи зможе Google оптимізувати Android належним чином, адже такі телефони будуть значно менш продуктивними в порівнянні навіть зі смартфонами Android Go.


Не пропустіть