Nokia презентувала нові бездротові навушники та колонку

Компанія Nokia анонсувала нові навушники Nokia Power Earbuds Lite, які стали більш доступною версією Nokia Power Earbuds, які були анонсовані минулого року. Головною перевагою попередньої моделі була автономність на рівні 150 годин при зарядці з використанням кейса, але у новій моделі вона лише на рівні 35 годин.

Ситуація з автономністю стала такою через те, що акумулятор зменшився з 3000 мАг до 600 мАг у порівнянні з Nokia Power Earbuds Lite. При цьому від одного заряду навушники будуть демонструвати автономність на рівні 5 годин. Також відчутним мінусом став перехід від USB-C до microUSB. У навушників також є підтримка Bluetooth 5.0 та IPX7.

Також Nokia презентувала нову колонку Portable Wireless Speaker, яка має круглу форму та компактні розміри. На колонці є кнопки для контролю гучності, кнопка ввімкнення та плей/пауза. Колонка підключається через Bluetooth 5.0. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 800 мАг, який може забезпечити 4 години автономної роботи. Є вбудований мікрофон для викликів.

На даний момент невідомо, скільки коштуватимуть Nokia Power Earbuds Lite та Nokia Portable Wireless Speaker, але відомо, що старт продаж планується у листопаді цього року. Невідомо також, у яких саме регіонах компанія планує випустити новинки.

Джерело gizmochina

Не пропустіть