Nokia показала прототип відродженого культового слайдера Nokia N95

У 2007 році вийшов легендарний телефон-слайдер Nokia N95. Він працював під управлінням Symbian OS, підтримував установку сторонніх додатків, мав батарею на 900 мАг, музичний плеєр і камеру. Нещодавно бренд Nokia вирішив відродити і цю модель. В мережу потрапили фотографії прототипу сучасного Nokia N95.

Повідомляється, що HMD Global, яка володіє Nokia, від ідеї в результаті відмовилася. Але інженерні прототипи сучасного Nokia N95 все ж збереглися. Фотографіями поділився блогер Michael Fisher (MrMobile).

Судячи по знімках, HMD Global хотіла випустити смартфон в форм-факторі слайдера. У розсунутому стані ставали доступні динаміки, подвійна камера і спалах. Приховані датчики, звичайно, виконували б функцію селфі-камери, що дозволило б уникнути дірки в дисплеї.

Прототип показує, що це мав бути бічний слайдер. У висувній пенелі сховали динамік на всю довжину телефону, дві фронтальні камери та спалах. Завдяки такому розташуванню немає необхідності в створенні отворів у дисплеї.

Основних камер – три. Особливістю слайдера є те, що навколо камери вбудовано кільце, яке можна відкидати убік, тим самим створюючи опору на горизонтального встановлення пристрою.


Не пропустіть