Nokia показала новенькі кнопкові телефони

HMD Global довелося відкласти кілька запусків через пандемію COVID-19, але тепер фінська компанія готова представити нові смартфони і кнопкові телефони під брендом Nokia.

На офіційній сторінці Nokia в Twitter опублікували зображення нових кнопкових телефонів з можливістю підключення до мережі 4G. Презентація новинок очікується вже 25 серпня в Індії.

У списку присутній оновлений Nokia 215, який, ймовірно, вийде під назвами Nokia 215 (2020) або Nokia 215 4G. Швидше за все, він стане найдоступнішим телефоном з підтримкою 4G в каталозі пристроїв Nokia Mobile. Телефон позбавлений камери.

Також очікується поява моделі Nokia 225, яку можна називати розумним кнопковим телефоном, оскільки він буде підтримувати такі додатки, як YouTube і Facebook.

Назва третього телефону не повідомляється, проте відомо, що він проходить під кодовою назвою Nokia Leo Basic. Він також запропонує підтримку WhatsApp і Facebook і матиме спеціальну кнопку на бічній стороні телефону. Ймовірно, вона призначена для запуску голосового помічника Google Assistant.

Всі три нові телефони Nokia повинні працювати під управлінням операційної системи KaiOS.


Не пропустіть