Nokia хоче повернути на ринок свої легендарні телефони

Ходять чутки, що HMD Global планує відродити дві класичні моделі Nokia, так само, як вона повернула легендарні 3310 і 8110. Цього разу компанія сподівається викликати ностальгію серед людей, які пам’ятають більш престижні пропозиції Nokia.

Nokia 6300 – одна з двох моделей, що повертаються. Завдяки класичному зовнішньому вигляду і міцному корпусу з нержавіючої сталі, цей телефон був досить популярний серед ділових людей свого часу і в цілому був солідним середнім класом.

Інший телефон, здається, не заснований на конкретній моделі, а скоріше натхненний серією Nokia 8000 – у них були висувні кришки клавіатури і вони були відомі своїм майстерним виробництвом. Наприклад, 8910i мав титановий корпус. Корпус 8800 Gold Arte був покритий 18-каратним золотом, в той час як Sapphire Arte мав сапфіровий камінь, вбудований в D-Pad і так далі.

Не зовсім ясно, чи будуть ці смартфони працювати на операційній системі KaiOS, як деякі поточні лінійки HMD: 8110, 2720 Flip і 800 Tough. У будь-якому випадку, у них буде більше можливостей, ніж у базових функцій телефонів компанії. Обидві нові моделі матимуть можливість підключення 4G LTE і повинні бути офіційно представлені через кілька тижнів.


Не пропустіть