Nikon анонсує камеру Nikon Z6 III, яка буде представлена наступного тижня: відомі деталі

Напередодні випуску Nikon Z6 III з’явився офіційний тизер: відео, що рекламує майбутню презентацію камери, яка відбудеться 17 червня.

Останнім часом про камеру Nikon Z6 III ходило багато чуток. Вона може похвалитися вражаючими технічними характеристиками, особливо в частині відеозйомки. Раніше припускали, що гаджет буде представлений 11 червня.

Z6 III матиме кілька покращень порівняно з попередником, Nikon Z6 II. Це повнокадрова камера з підтримкою відео у форматі 4K ProRes RAW, а також 6K, а максимальна частота кадрів становить 120 кадрів в секунду. Припускають, що нове налаштування автофокусу моделі еквівалентне налаштуванню флагманської моделі Z9.

Nikon Z6 II попереднього покоління – це захоплююча та функціональна камера для професіоналів та інших користувачів. Вона була випущена у 2020 році і є повнокадровою бездзеркальною камерою середнього класу.

Існують припущення щодо потенційних оновлень, які отримає нова камера. Оновлення ще більше підвищать привабливість камери як для фото-, так і для відеозйомки. Як повідомляється, Z6 III має такий самий 24,5-мегапіксельний датчик BSI CMOS, як і попередня модель, але оснащена двома процесорами Expeed 7. Така конфігурація дозволяє знімати відео з високою роздільною здатністю та частотою кадрів.

Z6 III здатна знімати відео з роздільною здатністю 6K у 12-бітному форматі NRAW, але частота кадрів у цьому випадку невідома. На противагу цьому, Z6 II обмежена 4K при 60 кадрах в секунду. Можливість зйомки відео у форматі Full HD у новій моделі залишилася такою ж – 240 к/с у 8-бітному форматі з кадруванням.

Система автофокусування в Z6 III також дуже вражає, її можна порівняти з деякими флагманськими моделями Nikon, Z8 і Z9. Z6 III оснащена кращою системою охолодження і має кращу ергономіку, ніж її попередник. Підтвердження цін на Nikon Z6 III та іншу оптику буде визначено після запуску.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть