Незабаром в Google Chrome з’явиться одна з найочікуваніших функцій

Google, схоже, працює над новою функцією для браузера Chrome, яка може бути дуже зручною. Ця функція дозволить вам вимкнути всі розширення одночасно.

Як повідомляє Gamer Stones, Google, схоже, вносить деякі зміни в меню “Розширення” свого браузера. Увімкнувши прапорець (chrome://flags/#extensions-menu-access-control) у версії 125.0.6398.0, видання виявило новий перемикач у меню. Цей перемикач дозволяє користувачеві відключити всі активні розширення в один клік. Ця опція може бути корисною, якщо вам потрібно вимкнути кілька розширень з будь-якої причини.

Схоже, що активні розширення в меню також отримають свої власні індивідуальні перемикачі, що дасть змогу здійснювати більш детальний контроль. Ці перемикачі, схоже, замінять піктограму, яка закріплює ваші розширення на панелі інструментів.

На додаток до цієї нової функції, схоже, що увімкнення прапорця призведе до нового макіяжу Material You. Оновлення додає більш закруглені кути і динамічні кольори. Повідомляється, що оновлення буде випущено для Windows, Mac, Linux, ChromeOS, Fuchsia і Lacros.

Google також може запустити функцію “Tab Declutter” для Android, яка автоматично архівує вкладки, що вважаються неактивними. Цю функцію також нещодавно було виявлено, але вона ховалася за деякими прапорами.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть