Недорога пральна машинка Xiaomi на 10 кг автоматично важить білизну

Компанія Xiaomi представила пральну машину Xiaomi MIJIA Pulsator Washing Machine Exclusive Edition, яка отримала деякі оновлені функції, порівняно зі стандартною моделлю MIJIA Pulsator Washing Machine.

Ця модель зберегла ємність 10 кг, але отримала двигун з прямим приводом (Direct Drive). Потужний двигун із прямим приводом знижує рівень шуму до 50 дБ. Крім того, пральна машина MIJIA Pulsator Exclusive Edition може автоматично визначати масу білизни і контролювати кількість прального порошку, що подається. Таким чином, коли ви додаєте пральний порошок, він не повністю використовуватиметься пральною машиною за один цикл прання.

Крім того, пральна машина автоматично регулює кількість води залежно від ваги одягу, тим самим заощаджуючи воду та електрику. Вона також підтримує стерилізацію іонами срібла, які проникають у волокна одягу разом із водою, зі ступенем стерилізації 96%. Машина може вбивати кліщів з ефективністю до 99,9%.

Xiaomi MIJIA Pulsator Washing Machine Exclusive Edition має 16 вбудованих програм прання. Ви можете знайти ексклюзивні програми прання для догляду за кожним предметом одягу. Також є повністю сенсорна та зручна панель управління.

Пральну машину можна підключити до програми Mi Home та керувати нею зі смартфона або за допомогою голосових підказок. Ви також можете запланувати час прання, вибрати режими через програму.

Пристрій пропонується у Китаї за ціною 315 доларів.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть