НБА закупить для гравців кільця Oura

За словами розробників, вони можуть визначити коронавірус на ранній стадії.

Національна баскетбольна асоціація США (НБА) поступово готується до відновлення ігрового сезону, і щоб знизити ризик зараження між гравцями, їм запропонують використовувати кільця Oura. Розробка здатна діагностувати COVID-19 з точністю до 90% за три доби до появи симптомів.

Результати дослідження, проведеного Інститутом неврології Рокфеллера Університету Західної Вірджинії раніше цього місяця, показали, що зібрані з кілець фізіологічні дані, об’єднані на цифровій платформі з інформацією, отриманою від користувачів за допомогою опитувань в додатку, можуть «прогнозувати і передбачати появу симптомів, пов’язаних з COVID-19 за три дні точністю до 90%». Дослідження було проведене за участю 600 передових медичних працівників.

Титанові кільця Oura другого покоління водонепроникні, важать від чотирьох до шести грамів (в залежності від розміру) і можуть працювати до семи днів без підзарядки. В цілому вони схожі на фітнес-трекери і розумні годинники, з інфрачервоними світлодіодними датчиками, трьома датчиками для вимірювання температури тіла, акселерометром і гіроскопом. Головна особливість кілець полягає в тому, що вони призначені для носіння 24/7, при цьому на борту до шести тижнів зберігаються дані, які синхронізуються з телефоном iOS або Android через Bluetooth Low Energy.

Згідно з виданням The Athletic, використання кілець не буде примусовим. Репортер ESPN Зак Лоу написав у Твіттері, що у персоналу команди навіть не буде доступу до даних їх гравців.


Джерело engadget

Не пропустіть