Названо точну дату виходу нового Xbox Series X

Правда, сама Microsoft намагається довести, що дата не до кінця вірна

Довгий час любителі відеоігор не розуміли, коли їм чекати старту продажів консолей нового покоління. Найчастіше у мережі фігурувало формулювання “кінець 2020 року”, часом говорилося про різдвяні свята як про орієнтир. Проте зараз у мережі з’явилася інформація з точною датою виходу як мінімум одного з гравців консольного ринку – Xbox Series X.

Джерелом дати появи консолі в продажу стали відразу кілька офіційних сторінок з описом Xbox Series X. На них було опубліковане зображення, на якому йдеться про старт продажів пристрою в період святкових днів, приурочених до Дня Подяки у США. Таким чином, Xbox Series X цілком можна чекати 26 листопада поточного року.

Важливо відзначити, що представники Microsoft спробували у достатньо короткі терміни спростувати інформацію: директор з програмування ігрової мережі Microsoft Xbox Лоуренс Хріб, наприклад, сказав, що “на сторінці продукту в деяких регіонах неправильно вказана дата випуску Xbox Series X – День подяки 2020 року. Ми прагнемо випустити консоль у святкові дні 2020 року” . Але це більше схоже на спробу дати собі простір для маневру в разі, якщо коронавірус внесе свої корективи у випуск консолі.

Джерело gizchina
Не пропустіть