Названо причини, чому екран смартфона втрачає яскравість

Екран смартфона – це один із основних його елементів, оскільки вся інформація відображається саме на ньому. Відповідно вибираючи телефон, параметрам екрану (розмір, роздільна здатність, яскравість, тощо) багато користувачів приділяють найбільше уваги. Проте в процесі користування ви можете помітити, що ваш екран потьмянів, або ж до вас періодично звертаються батьки із словами про те, що на екрані нічого не видно. Причин того, що екран на вашому смартфоні втратив свою яскравість є декілька, зараз ми їх і розглянемо.

В більшості випадків проблема полягає в налаштуванні автоматичної яскравості на телефоні. В такому випадку датчик яскравості автоматично регулює рівень яскравості екрану, що для частини користувачів може бути некомфортним. Щоб перевірити даний параметр та налаштувати його під себе, потрібно перейти в «Налаштування» – «Екран» та відключити «Автояскравість / Регульована яскравість». Далі в пункті «Рівень яскравості» виберіть зручний для вас цей самий рівень.

З проблемою низької яскравості ви можете стикнутись і при низькому заряді акумулятора. Правда таку причину багато користувачів не беруть до уваги. Проте, якщо ваш смартфон розряджений, то для початку зарядіть його, а тоді уже перевіряйте рівень його яскравості. Також така ситуація може бути в процесі використання смартфона в Режимі енергозбереження. В даному випадку для збільшення яскравості потрібно або вимкнути даний режим в налаштуваннях, або ж додатково налаштувати рівень яскравості.

І останнє, ймовірно, ваш смартфон просто не має можливості надати вам ту яскравість екрана, яку б ви хотіли. Тут уже справа в його параметрах, а саме в рівні яскравості, що вимірюється в «ніт» (пікова яскравість). На це уже варто звертати увагу при покупці пристрою.

Джерело itech.co.ua

Не пропустіть