Названо перший смартфон, що отримає Android 12

Компанія Realme офіційно підтвердила, що Realme GT стане першим модельним рядом, що отримає оновлення до операційної системи Android 12. Нагадаємо, що операційна система Android 12 була офіційно запущена вчора, 4 жовтня, але офіційно недоступна поки навіть користувачам Pixel, фірмових смартфонів компанії Google, яка й розробляє Android.

Модельний ряд Realme GT отримає оновлення до Android 12, а також оновлений користувацький інтерфейс Realme UI 3.0. Багато інших смартфонів компанії також отримають Realme UI 3.0 на базі операційної системи Android 12. Компанія планує презентувати прошивку для багатьох смартфонів по всьому світу вже найближчим часом, 13 жовтня. Повний список пристроїв, що підтримуватимуть Realme UI 3.0, опублікують вже цього тижня.

Нова прошивка Realme UI 3.0 включає розширений функціонал, кращу безпеку та конфіденційність та багато інших фішок. На даний момент, згідно з офіційними даними компанії, по всьому світу є понад 100 мільйонів користувачів Realme UI. Прошивка отримає повністю перепрацьований інтерфейс з новим дизайном меню, шпалерами та темами. Також очікується, що Realme UI 3.0 отримає деякі фішки від ColorOS 12.

Завдяки оновленій архітектурі ОС пристрої будуть споживати на 20 відсотків менше енергії. Також програмна складова смартфона буде працювати більш плавно, незважаючи на застаріле апаратне забезпечення. Користувацький інтерфейс буде включати оновлений центр сповіщень, дизайн якого відповідає стилю стандартного інтерфейсу Android 12. У Realme UI 3.0 буде підтримка динамічного розширення об’єму оперативної пам’яті.

Не пропустіть