Названо перші бюджетні смартфони на новітньому ігровому процесорі

Чекаємо новинок і від Realme, і від Xiaomi

Сьогодні Qualcomm представила нові процесори для смартфонів Snapdragon 720G, 662 і 460. Перший стане платформою для недорогих ігрових пристроїв. І деякі виробники вже заявили про плани по випуску телефонів на новій SoC.

По-перше, оголошення зробив голова Realme. У Twitter він написав, що смартфон компанії буде одним з перших апаратів, які вийдуть на Snapdragon 720G. Керівник компанії також поділився зображенням пристрою. Повністю його на тизері не видно, але як мінімум ясно, що смартфон отримає подвійну селфі-камеру в вирізі екрана.

По-друге, точно те ж саме сказав віце-президент Xiaomi. За його словами, компанія буде однією з перших, хто випустить смартфон на останньому чіпсеті Qualcomm. Топ-менеджер перерахував три платформи для апаратів, які скоро повинні вийти. Це Snapdragon 865, Snapdragon 765G і Snapdragon 720G. На першому процесорі, швидше за все, будуть працювати флагмани Xiaomi Mi 10, на другому, за чутками, смартфон під брендом Poco, а на третьому – Redmi Note 9 Pro. Але це поки непідтверджена інформація.

Джерело twitter twitter
Не пропустіть