Названо п’ятірку світових лідерів із продажу смартфонів

Південнокорейський гігант Samsung лідирує з великим відривом, Huawei приємно здивувала, а Apple незабаром може поступитися Xiaomi

Аналітичні компанії Strategy Analytics і Counterpoint опублікували дані за другий квартал поточного року, які стосуються глобальних поставок смартфонів. Незважаючи на те, що з року в рік аналітики повідомляють про зниження продажів мобільних пристроїв, дані звіти містять цікаві цифри.

За даними Strategy Analytics, світові поставки смартфонів в цілому знизилися на 2,6%, в той час як у деяких виробників спостерігається незначне зростання. Так, наприклад, лідируючі позиції продовжують утримувати компанії Samsung і Huawei. Частка корейців зросла на 1,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Samsung вдалося реалізувати 76,3 млн пристроїв. Що стосується Huawei, то китайський гігант, незважаючи на американські санкції та інші проблеми, зміг додати 1,7%, реалізувавши 58,7 млн ​​смартфонів.

Apple в свою чергу втратила 0,7% в порівнянні з минулим роком. Компанія продала 38 млн iPhone і займає третю сходинку, але її практично наздогнали Xiaomi і OPPO.


Не пропустіть