Названо моделі, які вже не отримають оновлень iOS

Кожного року компанія Apple, випускаючи одні моделі iPhone, припиняє підтримку програмного забезпечення для iOS. Зараз у Мережі з’явилися інсайдерські дані про те, які iPhone не отримають оновлення до нової версії операційної системи iOS.

Інформацію опублікувало ізраїльське видання TheVerifier, яке регулярно з року в рік публікує інформацію про пристрої, у яких буде підтримка чергової версії операційної системи iOS. Для прикладу, воно передбачило, що iPhone 5S та iPhone 6 не отримають операційної системи iOS 12, а операційна система iOS 14 буде доступна для всіх тих самих пристроїв, які вже отримали оновлення до операційної системи iOS 13.

Оновлення до iOS 15 повинні отримати всі модельні ряди iPhone 12, iPhone 12, iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, а також iPhone SE другого покоління (iPhone SE 2020), а також iPod Touch сьомого покоління. Які планшети Apple отримають оновлення до операційної системи iPad OS 15, яка, по суті, є модифікованою версією iOS, на даний момент невідомо, але інформація повинна з’явитися найближчим часом.

Згідно з інформацією, яка є на даний момент, компанія Apple перестане підтримувати iPhone 6S та його Plus-версію, які були презентовані у вересні 2015 року, а також достатньо популярний iPhone SE першого покоління, який презентований у травні 2016 року. Всі ці моделі свого часу були досить популярними, але заперечувати те, що вони явно морально застаріли, вже не можна, через що їхня підтримка і була припинена.

Не пропустіть