Названо 5 причин, чому електромобілі досі непопулярні

Британський виробник мастильних матеріалів Castrol провів опитування про те, наскільки зручні зараз електромобілі. Це дослідження виявило 5 причин, чому електрокари до цього часу не користуються широкою популярністю.

В опитуванні Castrol брало участь 9 тисяч власників автомобілів, 750 глав автопарків та 30 представників галузі автомобільних комплектуючих. Серед респондентів більша частина поки не готова пересісти на електромобілі.

ЦІНА

Поки електромобілі занадто дорогі. Велика частина опитаних готова пересісти на альтернативне авто, коли його середня ціна на ринку складе менш як 36 тисяч доларів – зараз стільки коштує середньостатистичний автомобіль в Америці.

ЧАС ЗАРЯДКИ

Електрокари потребують тривалої “заправки”. Необхідно середній час зарядки хоча б у 30 хвилин, що еквівалентно часу “перекусу”.

ЗАПАС ХОДУ

Обмежена автономність ходу електрокара – найбільша перешкода на шляху покупки. Респонденти готові купити електромобіль, якщо він зможе без дозарядки проїхати від Лондона до Парижа – 469 км.

ЗАРЯДНА ІНФРАСТРУКТУРА

70% опитаних заявили, що електромобілі стануть широко популярні, якщо зарядки будуть також доступні, як і СТО. Головне – мати можливість “підживлення” безпосередньо вдома або поблизу (70%), а також мати у своєму розпорядженні зарядку на роботі або біля неї (67%).

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

І хоча з кожним роком різноманітність електромобілів стає все більшим, все одно вони істотно відстають від паливних машин за цим критерієм. Треба якомога більше моделей

Не пропустіть