Названо 3 причини, чому рекомендується видалити зі смартфона WhatsApp

Месенджер WhatsApp надзвичайно популярний серед українців, а конкуренцію йому складає хіба що Viber. Не дивлячись на свою популярність, в ньому присутньо досить багато проблем та недоліків, які сильно змінюють про нього думку. Відповідно, сьогодні ми підготували матеріал, де було названо 3 причини, чому рекомендується видалити зі смартфона WhatsApp.

Критика відомих розробників

Найшвидше в думку приходить відкрита критика месенджера зі сторони засновника популярного месенджера Telegram – Павла Дурова. Він неодноразово критикував WhatsApp за те, що вони невідповідально відносяться до конфіденційності своїх користувачів, та передають їхні дані третім компаніям (в даному випадку йшлося не тільки про Facebook). Крім Дурова, месенджер критикувало багато компаній, які займаються дослідженням безпеки в мережі. Також було багато випадків, коли білі хакери знаходили критичні вразливості месенджера, які дозволяли стороннім особам отримувати багато цінної та конфіденційної інформації.

Політика конфіденційності WhatsApp

Друга причина також зв’язана з конфіденційністю. На цей раз проблема заключається в новій політиці конфіденційності, яку WhatsApp прийме в наближчі місяці. Багато галасу викликало те, що тепер WhatsApp буде передавати більше конфіденційної інформації компанії Facebook.

Такий підхід до користувачів дав свій результат і велика кількість людей відмовилася від WhatsApp і перейшла до конкурентів, а саме до Telegram, Viber, Signal і їм подібним месенджерам.

WhatsApp займає багато пам’яті в смартфоні

Можливо це не найбільша проблема для власників сучасних смартфонів, але будемо відвертими, більшість користувачів WhatsApp використовують смартфони середнього рівня, які не можуть похвалитися великим вмістом внутрішньої пам’яті. Багато пам’яті він займає саме через те, що робить резервні копії всього відправлено та отриманого вмісту, а саме зображень, відео та інших файлів. Відповідно, вільна пам’ять закінчується надзвичайно швидко.

Джерело itechua.com
Не пропустіть