Названі найпоширеніші проблеми смартфонів Xiaomi на MIUI 12

Багато користувачів заявляють, що у них ніколи не було проблем з програмним забезпеченням на смартфонах та комп’ютерах. Для них дивно звучать слова про те, що Windows 10 глючить, показує синій “екран смерті” та загалом працює нестабільно, це ж стосується й операційної системи Android. Тим не менше, проблеми зі стабільністю роботи часто виникають у користувачів смартфонів, і зараз стало відомо, з якими основними проблемами зустрічаються користувачі деяких популярних смартфонів Xiaomi.

При підключенні до сервісів компанії Airtel смартфони Xiaomi відображають невідому помилку, через яку смартфон переходить у нескінченний цикл перезавантажень, причому проблема є лише у моделей Poco. Компанія вже повідомила, що виправлення проблеми очікується найближчим часом. Також на Poco X3, Redmi 6 Pro та Redmi Note 7 Pro є проблеми з багатьма додатками, наприклад, Redmi Note 7 некоректно працює з камерою, а Poco X3 – з Discord.

Європейським користувачам Redmi Note 9 Pro не вдається отримати доступ до App Vault на MIUI 12, також проблематично працює датчик наближення та Widevine. На Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 9 Lite та Xiaomi Mi 9T Pro проблематично працює додаток MIUI Notes. На багатьох смартфонах Xiaomi також некоректно працює Nova-лаунчер, хоча це не масова проблема, адже його використовує не настільки багато людей.

У деяких випадках на Xiaomi Mi 10 та Xiaomi Mi 9T/Redmi K30 не вдається підключитись до інтернету через SIM-карту, яка встановлена у другий слот. Інколи проблема вирішується перезавантаженням смартфона, але слід просто дочекатися оновлення, в якому її мають виправити.


Не пропустіть