Названі фішки, які з’являться у WhatsApp у 2021 році

Недавно з’явилося багато інформації про те, що розробники WhatsApp працюють над декілька новими фішками для цього месенджера. Деякі з них з’являлися у бета-версіях месенджера, а деякі досі в розробці. Зовсім недавно у месенджері тестуватися відео та аудіо дзвінки для десктопної та веб-версії. Зараз у Мережі з’явився список фішок, які повинні з’явитися у месенджері WhatsApp вже цього року.

У першу чергу слід звернути увагу на підтримку декількох девайсів одночасно, яка буде дозволяти використовувати один аккаунт на кількох девайсах одночасно. Фішка на даний момент у розробці і недавно була помічена у бета-версії WhatsApp для iPhone у листопаді минулого року.

Декілька фішок стосуються дзвінків, які цього року повинні стати значно кращими. У першу чергу мова йде про можливість дзвонити через десктопну та веб-версію WhatsApp, що раніше було неможливо. Фішка має бути доступною для всіх популярних комп’ютерних платформ та має включати підтримку відео та аудіодзвінків. Також у WhatsApp з’явиться можливість приєднуватися до групових дзвінків навіть після того, як запрошення було пропущено.

Також у WhatsApp з’явиться вкладка “Прочитати пізніше”, яка дозволятиме не отримувати повідомлення з чатів, які переміщені у цю вкладку. Також у цій вкладці з’явиться можливість розархівовувати одразу декілька чатів. Крім цього, у чатах з’явиться можливість відключати звук у відео перед надсиланням співрозмовнику.


Не пропустіть