Названа ціна майбутньої гарнітури Apple

Марк Гурман, відомий інсайдер і журналіст, поділився деякими цікавими подробицями про першу гарнітуру змішаної реальності Applе. Зокрема, він розкрив майбутні ціну та назву пристрою.

Гурман спочатку стверджував, що гарнітура Apple з підтримкою AR/VR буде дорогою, але точні цифри він ніколи не вказував, хоча багато інших аналітиків припускали, що вартість продукту складе близько $3000. Тепер головний інсайдер з Bloomberg заявив, що всередині компанії обговорюються ціни вище за $2000. Швидше за все, настільки високий прайс обґрунтований деякими технологіями, які розроблялися аж з 2015 року – Apple потрібно окупити дослідження та розробку пристрою.

Крім того, гарнітура Apple, швидше за все, отримає чіп M1 Pro, який дебютував цієї осені в 14- та 16-дюймових MacBook Pro. Така потужність необхідна для роботи двох дисплеїв з надвисокою роздільною здатністю 8K, з урахуванням діоптрії змінних лінз, що відпускаються за рецептом офтальмолога, та сучасними аудіотехнологіями.

Нагадаємо, новий гаджет буде орієнтований на ігри, споживання медіаконтенту та спілкування – Apple не прагне замінити віртуальною реальністю звичайне життя і тим більше не планує вибудовувати метавсесвіт за прикладом Facebook.

У своєму розсиланні Марк Гурман також припустив кілька можливих назв гарнітури Apple:

  • Apple Vision – найбільш реалістична назва гаджета, оскільки “Vision” (бачення) звучить футуристично і не посилається на будь-яку конкретну технологію або функцію;
  • Apple Reality – така назва зможе відобразити суміш віртуальної та доповненої реальності в одному гаджеті. Така назва може підійти як першої гарнітури компанії, так для окулярів доповненої реальності, які вийдуть через 5-7 років. Apple могла б назвати першу гарнітуру Apple Reality, а окуляри – Apple Reality Glasses;
  • Apple Sight/iSight – посилання на легендарну веб-камеру iSight 15-річної давності. На жаль, Apple відмовилася від використання “i” в нових продуктах, так що, можливо, компанія назве гаджет просто Apple Sight.

Серед інших можливих варіантів Гурман відзначає Apple Lens чи Apple Goggles.

Очікується, що Apple представить гарнітуру в червні під час WWDC 2022, але нещодавно з’явилася інформація, що анонс може затриматись до 2023 року.


Джерело 9to5mac

Не пропустіть