Названа дата анонсу EMUI 10

Раніше Huawei офіційно оголосила про те, що 9 серпня стартує конференція розробників HDC 2019 (Huawei Developer Conference), на якій вона розповість і покаже свої нові розробки, а також обговорить шляхи подальшого розвитку. Зокрема, є припущення, що на конференції відбудеться анонс фірмової операційної системи Hongmeng.

Але це тільки припущення і домисли, сама компанія ніяк не коментує їх. Замість цього вона вирішила повідомити фанатів про те, що в рамках HDC 2019 вона представить нову версію фірмової оболонки – EMUI 10.

Очікується, що EMUI 10 побудована на базі Android Q, а значить, отримає фірмові фішки нової операційної системи Google: темна тема, жестове управління і поліпшення в частині конфіденційності інформації.

Бета-тестери, які беруть участь в тестуванні EMUI 10 на базі Huawei P30 Pro, відзначають, що нова оболонка спритніша за EMUI 9.1. У плані дизайну, EMUI 10 буде багато в чому схожа з EMUI 9.1, а ось в частині функціональності вона буде цікавіша і різноманітніша.

Під час анонсу нової версії інтерфейсу, компанія повинна озвучити перелік смартфонів, які її отримають. Передбачається, що EMUI 10 прийде на флагмани сімейств Huawei P20, P30, Mate 20, Mate 30, моделі P Smart 2019, P Smart P Plus 2019 і P Smart Z.


Не пропустіть