Наявність 120 Гц у OnePlus 8T офіційно підтверджено

Компанія OnePlus планує презентувати новий флагманський смартфон OnePlus 8T вже 14 жовтня. Зараз компанія офіційно розкрила інформацію про дисплей OnePlus 8T, і стало відомо, що він буде кращим, ніж у моделі OnePlus 8. Як мінімум, це відбудеться з частотою оновлення, яка підніметься від 90 до 120 Гц у порівнянні з моделлю OnePlus 8.

Очікується, що OnePlus 8T буде оснащений дисплеєм з 2.5D-склом, діагоналлю 6.55 дюйма та піковою яскравістю 1100 ніт. У дисплея буде покриття DCI-P3 100% та підтримкою технології HDR10+. У будь-якому випадку, OnePlus 8T отримає не гірший, ніж у OnePlus 8 Pro, дисплей, якщо дивитися по всіх фішках та параметрах. На даний момент офіційно не відомо, якими ще параметрами буде оснащений OnePlus 8T, але за його роботу, згідно з інформацією від видання Android Authority, буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 865 Plus.

За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, також буде підтримка швидкої зарядки потужністю 65W, що стане значним покращенням у порівнянні з OnePlus 8, у якого є підтримка зарядки потужністю 30W. На даний момент невідомо, чи буде Pro-версія OnePlus 8T, але є чутки, що її цього року не буде.

Джерело Android Authority
Не пропустіть