Навіщо люди почали перевертати PlayStation 5

Це допомагає позбутися від шуму.

Один з перших власників PlayStation 5 помітив, що під час роботи у його консолі почав шуміти кулер. Користувач з ніком mili2110 не зміг придумати нічого кращого, крім як поставити її догори ногами. Цікаво те, що це допомогло — шум пропав.

На це mili2110 надихнув глава підрозділу PlayStation Studios Герман Хульст — він опублікував на своїй сторінці в Twitter відео з перевернутою PS5. Коли його підписники помітили це і почали жартувати над ним, він видалив відео. Чи намагався Хульст позбутися від шуму, або ж він випадково встановив PS5 неправильно — невідомо.

Швидше за все, mili2110 попалася бракована консоль, оскільки вона повинна працювати практично безшумно. Переважно користувачі скаржаться на тихе гудіння дроселів, яке надходить з блоку живлення, але його можна почути тільки в повній тиші.

Зауважимо, якщо слідувати інструкції, то PlayStation 5 має два «штатних» режими роботи — вертикальний і горизонтальний. При цьому в горизонтальному режимі приставка повинна лежати певною стороною вниз.

Також нагадаємо, що тривале використання консолі в неправильному положенні може позначитися як на коректній роботі вентилятора, так і на працездатності оптичного приводу.

Джерело gta6news
Не пропустіть