Наступним розумним аксесуаром Apple повинні виявитися окуляри

Раніше в мережі були чутки, що компанія відмовилася від ідеї створення пристроїв такого типу, але на ділі все може виявитися не так

І хоча, згідно з чутками, Apple припинила роботу над своїм пристроєм доповненої реальності, після вивчення нутрощів iOS 13, один з кращих дослідників діяльності компанії стверджує зворотнє. Все говорить про те, що розумні окуляри можуть з’явитися навіть раніше, ніж очікується.

iOS-розробник Стів Тротон-Сміт прокоментував чутки про відмову Apple від доповненої реальності, заявивши, що їм не варто вірити, адже багато авторитетних видань говорять зовсім про інше. Звичайно, той факт, що Apple додала елементи AR Display Device в iOS 13, не обов’язково означає, що запуск близький.

Наприклад, компанія так само додавала AirPower в ранні збірки інших бета-версій iOS, але в підсумку скасувала проект. Однак здається малоймовірним, що компанія включила б їх в iOS 13, якби проект був вже приречений на закриття.

У березні цього року перевірений аналітик Apple Мінг-Чі Куо повідомив інвесторам Apple, що розумні окуляри вже знаходяться на стадії розробки і повинні бути випущені в 2020 році. Але навіть якщо вихід даного продукту на ринок затримається на якийсь час, це все одно буде революційним кроком і задасть планку для розвитку десятків технічних компаній.

Apple працює над своєю платформою ARKit протягом останніх кількох років, і окуляри, схоже, стануть природним доповненням до неї. Вони імовірно стануть аксесуаром для iPhone і будуть використовуватися як свого роду додатковий дисплей.

Також логічним кроком буде просування їх в зв’язці з навчальними програмами доповненої реальності, націленими на студентів і школярів. Не менш гарною ідеєю було б виводити на окуляри повідомлення з додатків і навігаційні карти, однак поки це тільки наші здогади.

Тим часом, Vivo також заявили про свої наміри випустити розумні окуляри в кращих традиціях вічного прагнення китайських компаній наздогнати і обігнати Apple.

Електронний аксесуар від Vivo в теорії зможе демонструвати тривимірне зображення і виступати аналогом 110-дюймового екрану. Однак про те, яким чином будуть втілюватися в життя такі амбітні плани, компанія скромно замовчує.


Не пропустіть