Наступний iPhone SE матиме OLED-екран і вийде у 2025 році

Apple випустила свій останній доступний iPhone SE у 2022 році, а попередній – у 2020 році, але, схоже, цього разу компанія пропустить рік і випустить наступний у 2025 році. Це підтверджує новий звіт з Кореї, опублікований сьогодні.

Коли наступний iPhone SE вийде на ринок, він матиме функцію, раніше небачену в цій доступній лінійці: OLED-екран. Всі попередні моделі iPhone SE були оснащені LCD-панелями, але тепер найдешевший iPhone нарешті зробить стрибок.

У звіті стверджується, що три виробники дисплеїв наразі борються за замовлення Apple на наступний iPhone SE, причому Samsung пропонує (можливо, на диво) найнижчу ціну за панель – $30, BOE – $35, а Tianma – $40. Жодна з компаній ще не виграла контракт, оскільки Apple, як повідомляється, запропонувала лише 20 доларів за панель, тож переговори все ще тривають.

Панелі, які будуть використовуватися в наступному SE, будуть схожі на ті, які ми бачили в iPhone 13 та iPhone 14. Отже, слід очікувати, що iPhone SE 2025 року матиме 6,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1170×2532, піковою яскравістю 1200 ніт і, можливо, навіть скло Ceramic Shield зверху (хоча це не підтверджено і може бути пропущено, щоб заощадити трохи грошей на повній комплектації).

У сьогоднішньому корейському звіті йдеться про те, що і Samsung Display, і BOE забезпечили хороші результати виробництва цих панелей, тоді як Tianma навряд чи буде серйозним конкурентом, оскільки її технології відстають від конкурентів. Перевага Samsung (і, ймовірно, причина, чому вона запропонувала найнижчу ціну) полягає в тому, що вона виготовляла панелі для iPhone 14, тож може використовувати для цього все необхідне обладнання або навіть наявні запаси панелей, якщо такі існують.

Samsung також може дозволити собі знизити ціну на SE, щоб потіснити BOE, оскільки вона може отримати більше прибутку від виробництва панелей для iPhone 15 і iPhone 16. Тим часом BOE потребує всіх додаткових замовлень, які вона може отримати, оскільки минулого року компанія втратила гарну можливість збільшити свої виробничі потужності з виробництва OLED-панелей, коли постала перед труднощами у виготовленні панелей для iPhone 15, віддавши більше замовлень Samsung Display.

Джерело The Elec

Не пропустіть