Наступна консоль Microsoft Xbox матиме абсолютно новий дизайн

Судячи з усього, Microsoft робить великі зміни в тому, хто буде розробляти наступну консоль Xbox, і це викликає неабиякий ажіотаж в ігровій спільноті. Замість команди, яка принесла нам Xbox Series X, схоже, за справу візьметься підрозділ Surface в Microsoft. Який збіг, що ми отримуємо цю новину в той час, коли Xbox намагається наздогнати PS5 від Sony, яка продається з великим відривом від нього. Все завдяки ексклюзивам та деяким іншим факторам, якщо бути чесними.

Консоль продається не так добре, як сподівалися в Microsoft, і вони очікують, що у 2024 році продажі впадуть ще більше. Попри те, що Microsoft деякий час не ділилася цифрами продажів, компанія показала, що Xbox Series X і Series S продалися загальним тиражем 21 мільйон одиниць, що становить близько половини від того, що продала PS5.

Нік Бейкер, інсайдер індустрії, поділився в подкасті The XboxEra Podcast, що, можливо, відбувається зміна команди дизайнерів. Це може означати, що наступну консоль Xbox доведеться чекати довше, особливо якщо вони почнуть розробляти дизайн з нуля.

Але навіщо передавати проєкт команді Surface? Можливо, тому, що ходять чутки про новий портативний пристрій Xbox. Команда Surface відома тим, що робить високоякісні портативні пристрої, тож якщо Microsoft планує портативний Xbox, є сенс доручити їм роботу над ним.

Однак, інформація про цей портативний Xbox, про який ходять чутки, є неоднозначною. Одні кажуть, що він буде дешевшим і менш потужним, ніж Xbox наступного покоління, а інші кажуть, що він буде таким же потужним, але дорожчим. Важко сказати, чому вірити, але Microsoft заявила, що вони мають намір створити нове апаратне забезпечення для Xbox. Велика зміна може означати захоплюючі речі для шанувальників Xbox, особливо якщо вона призведе до появи нових, сучасних пристроїв, таких як портативна версія. Нам доведеться почекати та подивитися, що Microsoft має у своєму рукаві.

Джерело GAMERANT

Не пропустіть