Найпопулярніші очищувачі повітря Xiaomi виходять на українському ринку

Серія очисників повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4, що складається з трьох моделей: Xiaomi Smart Air Purifier 4, Smart Air Purifier 4 Pro та Smart Air Purifier 4 Lite, з’явилася на міжнародному ринку. Пристрої призначені задля задоволення потреб різних сегментів ринку.

Найкращою моделлю є Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, яа отримала ряд нових функцій, спрямованих на ефективне видалення альдегідів, а також виконання дезодоруючих, антибактеріальних і противірусних функцій у будинку, де є дитина.

Він оснащений системою фільтрації 3-в-1, яка поєднує в собі технології електростатичного заряду та механічної фільтрації для уловлювання 99,97% забруднювачів повітря розміром до 0,3 мікрона.

Модель Pro оснащена датчиками PM2,5 і PM10 для точного виявлення часток різного розміру. Він також оснащений іонізатором, який полегшує уловлювання плаваючих забруднювачів. Крім того, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro може повністю фільтрувати повітря у вітальні площею 40 м2 кожні 15 хвилин.

Air Purifier 4 Pro відрізняється елегантним дизайном та режимом роботи з низьким рівнем шуму в нічний час, завдяки чому він ідеально вписується в сучасні будинки та життя користувачів. Сенсорний OLED-дисплей дозволяє швидко переглядати різні параметри, такі як AQI, температура та статистика вологості. Пристрій можна швидко налаштувати лише кількома натисканнями.

Крім того, користувачі можуть віддалено керувати пристроєм через програму Xiaomi Mi Home. Гаджет підтримує Google Assistant та Amazon Alexa. Ця модель коштує 399 доларів.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite коштуватиме 199 доларів, а Air Purifier 4 – 299 доларів.Не пропустіть