Найновіша ШІ-функція від NVIDIA допоможе вам в іграх

Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб ШІ-помічник оптимізував ваш ПК для будь-якої гри, в яку ви граєте, NVIDIA може дати вам відповідь. Компанія презентує нову демонстраційну версію під назвою G-Assist – чат-бот зі штучним інтелектом на базі GeForce, який одного дня може допомогти зменшити найбільш нудні аспекти гри.

G-Assist виконує кілька ключових функцій як під час налаштування, так і безпосередньо в іграх. У демонстраційній версії ARK: Survival Ascended NVIDIA демонструє, як він відповідає на запитання на кшталт «яка нова зброя з’явиться в ранній грі та де я можу знайти матеріали для її виготовлення». У відповідь вона вказує, що найкращим є спис, і описує, як зібрати деревину, кремінь і волокно для його виготовлення.

Деякі пуристи можуть розцінити це як шахрайство, але інший інструмент G-Assist виглядає менш етично. Якщо ви попросите його оптимізувати налаштування для такої гри, як Cyberpunk 2077, він може зробити такі речі, як безпосередньо застосувати налаштування графіки найвищої якості. Він також може проаналізувати вашу систему в цілому і порекомендувати зміни, наприклад, підвищити частоту оновлення 4K монітора з 60 Гц до 144 Гц.

NVIDIA вже використовувала назву G-Assist для першоквітневого жарту 2017 року, заявивши, що ШІ буде грати за вас в ігри в режимі «Ghostplay», поки ви підете платити за доставку піци. Новий G-Assist не може цього зробити, але він все одно може бути корисним, усуваючи рутинну роботу, необхідну для оптимізації системи. Поки що це лише демонстрація, але NVIDIA активно реєструє розробників, зацікавлених дізнатися більше про проєкт.

Джерело Engadget

Не пропустіть