Найкраща у світі камера, новий чипсет та ШІ: чим здивує покупців Pixel 8 і Pixel 8 Pro

Буквально через кілька днів компанія Google анонсує свої нові флагманські смартфони Google Pixel 8 і Google Pixel 8. Тим часом у Мережі з’являються все нові і нові подробиці про пристрої.

Аndroidcentral з посиланням на власного інформатора опублікував промо-відео Pixel 8 Pro, яке розкриває функції штучного інтелекту та камери смартфона. Завдяки цьому ми ще до презентації можемо побачити, що нам покажуть 4 жовтня.

У ролику розповідають про нові функції штучного інтелекту, які будуть у просунутій версії смартфона. Pixel 8 Pro підтримуватиме режим посилення відео та нічний режим. Також детально розповідають про функцію з назвою Audio Magic Eraser, де людина грає на інструменті під час шуму. Потім ці шуми зникають за допомогою стирання звуку.

Також у відео демонструються фото, зроблені за допомогою нових функцій від Google. Вони виглядають доволі незвичайними. Тому можна із впевненістю казати, що якість знімків у Pixel 8 Pro будуть одними з найкращих. Під час знімання можна вибрати параметри фокусування, зміни ISO, а за допомогою Magic Editor можна навіть замінювати сцени.

І наостанок: саме ролик дає підтвердження того, що смартфони будуть оснащені чипсетом Tensor G3 разом з Titan M2.

Джерело Аndroidcentral

Не пропустіть