На iPhone 15 можна перевірити кількість циклів заряджання смартфона

Користувачі iPhone 15 зможуть перевіряти кількість циклів заряджання своєї акумуляторної батареї. Це довгоочікувана функція для багатьох користувачів, а також аналітиків, тому що раніше для перевірки кількості циклів заряду батареї використовували сторонні програми.

Тепер при виборі пунктів Settings, General, About відображається кількість циклів заряду батареї – внизу сторінки з’явився новий розділ “Батарея”.  Також тут можна переглянути інформацію про дату активації пристрою та виробництва.

Стан батареї уже давно відображається на всіх моделях iPhone, де можна переглянути інформацію про “Максимальну місткість”, але конкретна кількість циклів заряджання – це цінний показник для визначення стану акумулятора. Реєструється кожен момент, коли на смартфоні вичерпується вся місткість акумулятора. Проте один цикл заряджання – це не тоді, коли ви в 1 момент вичерпали всю місткість – зі 100% до 0%. Наприклад, якщо ви вичерпали 50% в один день, потім зарядили смартфон, і знову вичерпали 50% – це і буде одним циклом заряджання.

Джерело macrumors

Не пропустіть