На HarmonyOS працюватимуть навіть холодильники

Компанія Midea показала розумний холодильник, який працює під управлінням нової ОС компанії HUAWEI.Ця модель холодильника має кілька камер загальним об’ємом 603 літри, електронну книгу рецептів та сенсорне управління.

Роботу пристрою забезпечує операційна система HUAWEI HarmonyOS. Таким чином, дітище Midea – перший в світі холодильник з новою платформою.

Холодильник може проінформувати власника про свіжість продуктів. Крім того, торкнувшись сенсорного дисплея, користувач може отримати доступ до рецептів. У базі є як страви з певним набором інгредієнтів, так і варіанти на підставі наявних в холодильнику продуктів.

Фахівці Midea додали в новинку спеціальний відділ з регульованою вологістю і нульовою температурою: в ньому можна зберігати свіжі фрукти і овочі або м’ясо без попередньої розморозки.

Загальний обсяг холодильника Midea складає 603 літри: 382 літри – місткість основного відділення, ще 194 літри відведено під морозильну камеру. Гаджет відповідає міжнародним вимогам до показників енергоефективності. Вартість новинки становить $1250..

Джерело Gizchina

Не пропустіть