На HarmonyOS 2.0 за тиждень перейшли більше 10 млн пристроїв

Компанія Huawei представила ОС HarmonyOS 2.0 і перші пристрої з її підтримкою тільки другого червня, а вже через тиждень розповіла про 10 мільйонів смартфонів під управлінням фірмового замінника Android.

У Huawei цю поді. відзначили тортами, один з яких виглядає дуже тематично. У Huawei розраховують, що до кінця року 360 мільйонів пристроїв будуть працювати під управлінням HarmonyOS, а план на наступний рік виглядає і зовсім фантастично – 12,3 мільярда пристроїв.

Втім, якщо взяти до уваги використання HarmonyOS в побутовій техніці і автомобілях (крім різного роду мобільних пристроїв), то цей план цілком реально здійснити. Також в Huawei сподіваються на приєднання 1,2 мільйона розробників до екосистеми HarmonyOS.

На даний момент HarmonyOS 2.0 доступна переважно для смартфонів серій Mate 40, P40, Mate 30. Втім, вона також застосовується в планшетах MatePad Pro. Згідно з останніми даними, внутрішнє бета-тестування HarmonyOS 2.0 для Huawei P30, Honor 30 і Honor V30 почнеться вже в поточному місяці, а в липні вийде і публічна бета для цих смартфонів.

Джерело Mydrivers

Не пропустіть