Можливий витік натякає на новий контролер PlayStation 5 DualSense зі збільшеним часом автономної роботи

Оголошення на сайті Best Buy Canada може свідчити про нову версію контролера PlayStation 5 DualSense.

Оголошення під назвою “Бездротовий контролер PlayStation 5 V2 DualSense Wireless Controller – White” має ціну 89 канадських доларів, таку ж, як і оригінальний контролер. Однак, наразі він недоступний для покупки й не має офіційної дати виходу.

Хоча зображення здаються ідентичними до існуючого DualSense, в оголошенні йдеться про значні внутрішні оновлення. Повідомляється, що модель V2 збереже тактильний зворотний зв’язок, адаптивні тригери та мікрофон попередника, але з ключовими покращеннями.

В оголошенні йдеться про “зарядну станцію” з “легким заряджанням одним натисканням кнопки” та “винятковий 12-годинний термін служби батареї на повному заряді”, що є значним виграшем у порівнянні з поточним контролером, який працює 5-6 годин. Це значно зменшить потребу в частому заряджанні, особливо для користувачів контролера DualSense Edge, який потребує багато енергії.

Sony ніяк не прокоментувала витік, тому важливо ставитися до цієї інформації з обережністю. Best Buy міг припуститися помилки, або список може бути неточним.

Однак з’явилися чутки про захід PlayStation State of Play цього місяця, і анонс нової моделі DualSense міг би ідеально вписатися в такий захід.

Поки ми не почуємо нічого від Sony, геймерам PlayStation залишається лише сподіватися, що витік правдивий і що більш довговічний контролер DualSense вже на підході.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть