Можливості Galaxy AI будуть доступні для понад 100 мільйонів користувачів Samsung

Samsung щойно розпочала наступний етап розгортання набору функцій Galaxy AI через оновлення One UI 6.1, яке з 28 березня, тобто сьогодні, буде доступне для сімейства Galaxy S23 (включно з S23 FE), Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5 і Galaxy Tab S9.

Ці пристрої отримають функції Galaxy AI, які були запущені разом із сімейством Galaxy S24 ще в січні. За словами віцепрезидента Samsung Ніка Портера, після завершення розгортання, яке розпочнеться сьогодні, доступ до Galaxy AI отримають понад 100 мільйонів людей.

Звісно, виникає питання, чи будуть функції Galaxy AI доступні на старіших пристроях – у світлі нещодавніх повідомлень про те, що Samsung розглядає можливість їх випуску для серії Galaxy S22.

На жаль, Портер не дав однозначної відповіді – Samsung перебуває в процесі оцінки решти свого портфоліо і буде вирішувати, чи впроваджувати весь пакет ШІ або його окремі частини в інші продукти, на основі кожного пристрою окремо, без жодних конкретних анонсів на даний момент. Отже, надія ще не втрачена, але доведеться почекати трохи довше, щоб отримати більше ясності.

Нарешті, стало відомо, що підтримка більшої кількості мов буде включена до чат-перекладача та перекладача в реальному часі пізніше цього року.

Джерело GSMArena

Не пропустіть