21 день Європою на одному заряді: мандрівники випробовують можливості батареї Huawei Watch 3 Pro

Європа знову відкриває свої кордони для туристів, аби ті змогли дослідити древній континент. У розпал літнього сезону Huawei запросила двох мандрівників відвідати 8 європейських країн за 21 день. Під час подорожі вони беруть участь у різних випробуваннях, зустрічаються з локальними інфлюенсерами, відвідують визначні пам’ятки континенту, а також випробовують, чи зможе смарт-годинник Huawei Watch 3 Pro пропрацювати протягом 3 тижнів на одному заряді.

21 день подорожі, 8 країн та один смарт-годинник, що не підзаряджатиметься протягом усієї мандрівки, — здається неможливим завданням. Однак із Huawei Watch 3 Pro це реально. І ви можете стати частиною цієї пригоди як онлайн, так і офлайн.

З 26 липня до 15 серпня двоє затятих мандрівників — Зузія та Анджей Тренейро — разом зі смарт-помічником Huawei Watch 3 Pro планують проїхати 4 000 кілометрів. Вони почали свою подорож у Афінах (Греція) та прямують до мальовничого острова Паг (Хорватія), а також побувають у Болгарії, Сербії, Румунії, Угорщині, Австрії та Словенії. Мандрівники досліджують захопливі визначні пам’ятки та беруть участь в екстремальних активностях, недоступних минулого року. Плавання в озері Балатон, катання на гідроциклі, подорож крізь дрімучі ліси Трансільванії — звістки про всі ці пригоди щодня публікуються в соцмережах Huawei.

Фоловери соцмереж Huawei можуть взаємодіяти з мандрівниками та обирати виклики, які їм доведеться прийняти. Про всі свої пригоди мандрівники розповідають у постах і сторіз на офіційній інстаграм-сторінці Huawei.

Окрім того, зі смарт-годинником Huawei Watch 3 Pro на зап’ясті мандрівники можуть відслідковувати свій маршрут і стан здоров’я завдяки безлічі інноваційних датчиків, якими оснащений гаджет, — від моніторингу якості сну, відстеження серцевих скорочень під час занять екстремальними видами спорту та випробування різних спортивних режимів до підрахунку зроблених за день кроків.

Huawei Watch 3 Pro — незамінний помічник протягом усієї подорожі. У різних країнах мандрівники випробовуватимуть різні функції гаджета, зокрема відстеження пульсу, моніторинг рівня стресу та підтримку eSIM, щоб перевірити користь і зручність Huawei Watch 3 Pro під час подорожей. Також будуть випробувані навушники FreeBuds 4, що забезпечують чудове звучання під час переїздів між містами, та планшет Huawei MatePad 11, який допоможе перенести відеоконтент на більший екран.

Ви також можете стати частиною цієї захопливої пригоди. Слідкуйте за соцмережами Huawei та долучайтеся до мандрівників під час їхньої подорожі. Завдяки матеріалам, які публікуються щодня, ви можете подорожувати разом із ними, а також досліджувати визначні пам’ятки Європи.

Не пропустіть