MIUI тепер може розпізнавати 3D-жести. Відео

Розробники MIUI поділилися подробицями про нові функції MIUI, які повинні з'явитися найближчим часом.

Команда розробників MIUI постійно додає в свою фірмову оболонку для смартфонів Xiaomi нові функції. Так, в останній тестовій версії програмного забезпечення з’явилися розумні 3D-жести, які дозволяють керувати мобільним пристроєм, не торкаючись до нього.

Для цього користувач просто «малює» смартфоном в повітрі певний символ або букву, щоб запустити потрібну програму. Працює нова функція за допомогою вбудованих датчиків, які відстежують рухи і розпізнають символи.

Розумні жести поки доступні у версії MIUI для розробників. Після тестування і доопрацювання вони повинні з’явитися в стабільній версії прошивки. Крім цього, в бета-версії MIUI для розробників також з’явився центр контенту, де зібрана вся інформація, що цікавить користувача.

Раніше розробники представили ще кілька нововведень в MIUI, які з’являться в оболонці незабаром. Одна з них дозволяє змінювати SIM-карту для передачі даних прямо з панелі швидких налаштувань в шторці. Інша функція – це довгі скріншоти, відповідна кнопка з’являється під мініатюрою екрану.

Решта нововведень пов’язані зі зйомкою панорамних селфі (додали таймер для автоспуску затвора камери) і платіжною системою Mi Pay (з’явилася можливість обміну даними за допомогою QR-коду). Нещодавно компанія Xiaomi оголосила про припинення випуску глобальних бета-версій MIUI для всіх пристроїв з 1 липня, щоб зосередитися на розробці стабільних версій нових прошивок. Наступний реліз MIUI з індексом 11 очікується восени цього року.


Не пропустіть