MIUI 12 з Android 11 буде доступна для 30 смартфонів

Компанія Xiaomi має досить дивно політику розробки та розповсюдження оновлень програмного забезпечення, особливо користувачі недолюблюють часті проблеми зі стабільністю оновлень. Деякі моделі можуть отримувати справді великі оновлення ледь не щотижня, а іншим доводиться місяцями чекати своєї черги. Зараз компанія більш-менш стабілізувала ситуацію з розповсюдженням MIUI 12, а от з Android 11 досі є проблеми.

На жаль, компанія Xiaomi нечасто публікує офіційну інформацію про цикл оновлення своїх смартфонів до нової версії програмного забезпечення, але зараз стало відомо, які моделі компанія планує оновити до Android 11. Інформацію про це опублікували інсайдери, але цим даним можна довіряти, оскільки раніше ці інсайдери зарекомендували себе, як надійне джерело інформації.

Якщо у списку навпроти якоїсь моделі вказана позначка “beta”, вона вказує на те, що смартфон повинен отримати 11-ту версію операційної системи Android вже в кінці цього року. Якщо немає ні стабільної версії, ні beta-версії, то варто очікувати оновлення у наступному році. Якщо вашого смартфона немає у цьому списку, цілком імовірно, що він отримає Android 11 вже з MIUI 13.

Не пропустіть