MIUI 11 додасть унікальні функції в смартфонах Xiaomi і Redmi

Xiaomi продовжує "допилювати" фірмову оболонку.

Xiaomi вперше представила фірмову оболонку MIUI 11 у вересні в Китаї. Зараз її вже отримала велика кількість смартфонів Xiaomi і Redmi не тільки в Китаї, але і на міжнародному ринку. Проте, компанія не збирається зупинятися на досягнутому.

Розробники із товариства XDA Developers звернули увагу, що останні ранні тестові збірки MIUI 11 містять вказівки на нові функції програми камери.

Одне з нововведень – Video Tagging. Функція дозволить вставляти в ролик щось на зразок закладок прямо під час запису. Згодом при відтворенні ролика в додатку галереї MIUI Gallery можна буде переходити прямо до цих позначок.

Також в камеру додасться функція сканера документів та ідентифікаційних карт. Новий «режим документа» дозволить зберігати зображення чорно-білими і навіть робити їх чіткішими. Режим ID Copy Mode включає підтримку зйомки з двох сторін і створення копії у форматі A4 з обома зображеннями поруч для більш легкого друку.

Крім того, камера почне підтримувати формат зображень HEIC (він же HEIF), який відрізняється кращим стисненням, ніж PNG і JPEG без втрати якості.

Джерело XDA Developers
Не пропустіть