Мінг-Чі Куо: Попит на iPhone 12 Pro, MacBook M1 і новий iPad Air вищий, ніж очікувалося

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо опублікував новий звіт про те, як покупці зустріли останні пристрої Apple.

Виявилося, що моделі iPhone 12 продаються не так, як передбачалося спочатку. Попит на iPhone 12 Pro і 12 Pro Max виявився вищим, ніж очікувалося, а попит на iPhone 12 і iPhone 12 mini — нижчий, ніж очікували в Apple. В цілому загальні продажі iPhone 12 ростуть, динаміка продажів iPhone 12 в період свят і до 2021 року виглядає багатообіцяючою.

Попит на новітній iPad Air також виявився вищим, ніж очікувалося. Куо прогнозує, що продажі iPad продовжать рости в 2021 році, оскільки Apple, як повідомляється, представить нову модель з екраном miniLED, моделі з підтримкою 5G і новий iPad за нижчою ціною. Імовірно, їх запуск відбудеться десь у другій половині наступного року.

Розумні годинники Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE продаються також відмінно. Високий попит пояснюється «інноваційними функціями управління здоров’ям і поліпшеним дизайном».

Попит на MacBook з процесором M1 також виявився вищим, ніж очікувалося. Аналітик очікує, що продажі будуть рости, а в другій половині 2021 року будуть випущені нові моделі MacBok зі свіжим дизайном.

Продажі AirPods виявилися нижчі, ніж очікувалося. В першому кварталі наступного року вони навіть можуть впасти на 5-10%.

Джерело gsmarena
Не пропустіть