Microsoft зробить оновлення непонітними

Наступне велике оновлення Windows 10 буде практично непомітним, оскільки Microsoft змінює спосіб його розгортання

Компанія Microsoft випустила перші подробиці майбутнього великого оновлення для Windows 10, відомого в програмі Windows Insider як 19H2. Це друге за значимістю оновлення декстопної операційної системи в цьому році. Перша новина, ймовірно, засмутить багатьох користувачів, які чекають від вересневого апдейта серйозних змін.

У компанії стверджують, що це буде незначне оновлення, навіть за стандартами Windows 10. 19H2 запропонує користувачам підвищення продуктивності і деякі корпоративні функції. Друга новина полягає в тому, що Microsoft змінює спосіб розгортання оновлення операційної системи, щоб зробити цей процес більш швидким і менш проблемним.

Компанія заявляє, що буде використовувати сервісну технологію для розсилки оновлення, а це значить, що установка нової версії Windows 10 буде більше схожа на регулярні щомісячні оновлення. Такою можливістю зможуть скористатися тільки користувачі Windows 10 версії 1903. Для більш ранніх версій системи процес оновлення буде таким, як раніше. Починаючи з цього тижня, Microsoft приступила до випуску тестових збірок 19H2 для учасників програми Windows Insider каналу Slow Ring ( «пізній доступ»). Перше оновлення фактично є більше експериментом по частині процесу доставки поновлення, ніж надання нових функцій. Софтверний гігант заявляє, що воно не містить будь-яких видимих ​​змін, всі основні нововведення з’являться у міру наближення релізу.


Не пропустіть