Microsoft змінює свої програми під нову операційну систему Windows 11

Компанія Microsoft готується до повноцінного запуску операційної системи Windows 11, яка отримала, серед іншого, оновлений інтерфейс. Новий дизайн отримала не лише сама операційна система, але й додатки, з якими вона поставляється, та сервіси Microsoft. Нагадаємо, що буквально вчора, 24 червня, Microsoft продемонструвала, як у Windows 11 виглядатимуть додатки Photos, Notepad та Paint.

Компанія вже змінила концепцію дизайну своїх додатків Calculator та PowerToys, що є одними з найбільш часто використовуваними додатками, що поставляються разом з ОС Windows. Оновлений дизайн калькулятора виконаний згідно з останніми рекомендаціями для Fluent Design та WinUI – помітно зміну в заокруглених кутах та ефекті прозорості. Також буде доступна окрема сторінка з налаштуваннями відображення та функціональності.

Як вже згадувалося, компанія також оновила свій додаток PowerToys, що вперше дебютував ще у Windows 95, а згодом отримав оновлення у Windows 10. Оновлення цього додатку принесло також косметичні, а не функціональні зміни (принаймні про них нічого не сказано), які адаптують його під стиль нової операційної системи Windows 11.

Згідно зі словами представника компанії Microsoft, вони не планують використовувати одразу декілька систем UX-дизайну, оскільки так важче підтримувати та тестувати їх. Замість цього планується запроваджувати стиль Windows 11, який, за словами представника, краще адаптується та є більш гнучким.Не пропустіть