Microsoft змінила логотип, а також зовнішній вигляд оновленої Windows 10

12грудня 2019 року, компанія Microsoft представила новий логотип і 100 нових перероблених іконок для своєї операційної системи – Windows 10.

Джон Фрідман, керівник відділу дизайну Microsoft Office, розповів у своєму блозі про новий логотип Windows і безлічі перероблених іконок додатків. Зображення, включені в повідомлення, зображали незвичний для користувачів логотип: нинішнє зображення кнопки «Пуск» має гострі кути і один відтінок синього для кожної з його панелей. Новий логотип, представлений в блозі Фрідмана, має м’які, закруглені кути і кілька відтінків синього.

Також були оприлюднені перероблені іконки додатків. Тепер вони відрізняються закругленими краями і різними колірними градієнтами. Особлива увага приділяється тому, щоб іконки виглядали тривимірними. Згідно з повідомленням, такі конструктивні характеристики були підкреслені завдяки відгукам користувачів.

«Ми переглядали безліч варіантів дизайну і слухали наших клієнтів по всьому світу. Ми дізналися, що не подобалося людям (плоский дизайн і приглушені кольори) і що подобалося (глибина, яскраві кольори і анімація), – все це визначало наші рішення»- наголосив Фрідман.

Судячи з усього, на новий дизайн іконок значний вплив мали власні напрацювання Microsoft – Fluent Design System.

Компанія не поспішає з радикальною зміною дизайну системи. Редизайн покликаний швидше «дати поштовх» до створення цілісної картини з набору іконок в Windows. Ці нововведення, схоже, є спробою Microsoft усунути «непослідовність» в роботі з оформленням, оскільки в операційній системі все ще є деякі старі ікони, зовнішній вигляд яких датується десятиліттями.

Джерело thenextweb
Не пропустіть