Microsoft здалася: у Windows 11 повернуться популярні функції меню “Пуск” і панелі завдань

Усі ми знаємо, що оновлення можуть бути не тільки корисними, але й часом дратівливими. Так сталося з оновленим меню “Пуск” у Windows 11, але Microsoft нарешті вирішила прислухатися до користувачів і повернути декілька популярних функцій.

У останній бета-версії Windows 11 під номером 22635.3785 знову доступні можливості, які користувачі давно чекали. Зокрема, можна буде перетягувати програми з меню “Пуск” прямо на панель завдань. Раніше це було можливо лише зі списку “Усі програми”, але тепер можна і з розділу “Закріплені”.

Анімація при переміщенні ярликів поки що не ідеальна, але Microsoft обіцяє вдосконалити її перед офіційним випуском.

Ще одна важлива зміна стосується списку “Усі програми”. Microsoft поекспериментувала з сучасним макетом, спробувавши виключити алфавітний пошук. Однак, за відгуками користувачів, традиційний алфавітний список було відновлено, хоча тепер він розташований горизонтально, а не вертикально.

Крім того, тепер список підтримує відображення папок, які плавно розширюються при виборі, що зроблено завдяки впровадженню покращеної анімації.

Ще одна цікава новина – можливість додаткового налаштування панелі завдань. Хоча ці опції ще не повністю реалізовані, скоро користувачі зможуть приховувати піктограму дзвіночка сповіщень або відображати тільки годинник без поточної дати.

Також, клацнувши правою кнопкою миші на закріпленій програмі в меню “Пуск”, користувачі побачать список розділів для швидкої навігації, якщо програма підтримує таку опцію. Це зробить роботу з Windows 11 ще зручнішою та інтуїтивнішою.

Отже, Microsoft робить усе можливе, щоб зробити Windows 11 більш дружньою для користувачів, повертаючи популярні функції та впроваджуючи нові зручності.

Джерело TechSpot

Не пропустіть