Microsoft запустила додаток Copilot AI для Android: нові можливості доступні без необхідності входу в систему

Microsoft представила новий додаток Copilot для пристроїв на Android, який вже доступний для завантаження в Play Маркеті.

У рамках своєї стратегії в галузі штучного інтелекту, Microsoft анонсувала перенесення свого чат-асистента та інших інструментів штучного інтелекту під ім’я “Copilot”, відмовившись від колишнього “Bing Chat”. Також компанія випустила окремий додаток для спрощеного використання.

Copilot для Android з’явився в Play Store минулого тижня і на даний момент ще не доступний на iOS. За даними WindowsLatest, що посилається на джерела, ознайомлені з планами Microsoft, версія для iOS “майже готова” і вийде найближчим часом.

Новий додаток, на відміну від Bing, фокусується виключно на доступі до чат-асистента Microsoft AI. Тут ви не знайдете пропозиції інших продуктів компанії та пошуку Bing, але іноді все ж з’являтимуться рекламні оголошення.

У Play Store Copilot представлений як передовий чат-асистент від Microsoft, заснований на останніх технологіях штучного інтелекту OpenAI, таких як GPT-4 та DALL·E 3. Ці технології забезпечують швидкі, складні та точні відповіді, а також можливість створювати захоплюючі візуальні зображення з простих текстових описів. Ви можете спілкуватися та творити все в одному місці, і це абсолютно безкоштовно!

Після завантаження додатка ви можете відразу ж користуватися Copilot, не потрібно навіть входити в акаунт Microsoft. Звісно, у вас є опція увійти, щоб отримати “більше запитань” та “довше спілкування”. Також у додатку є перемикач для активації GPT-4, про що сам чат-бот пояснює, що це “сповільнить його, але покращить творчість”.

Джерело 9to5google

Не пропустіть