Microsoft xCloud запропонує понад 150 ігор для Xbox

Ігровий стрімінговий сервіс Microsoft xCloud (раніше відомий під назвою Project xCloud) буде запущений вже сьогодні в 22 країнах. З самого початку він зможе запропонувати більше ігор, ніж очікувалося.

Вже сьогодні ви зможете зіграти в понад 150 ігор Xbox на своєму телефоні або планшеті Android. Відзначимо, що раніше Microsoft обіцяла понад 100 ігор.

У списку представлені як ексклюзиви Xbox, так і ігри, доступні на інших платформах. Серед них: Tell Me Why, Gears 5, Gounded, Sea of ​​Thieves, Forza Horizon 4, Battletoads, Halo: The Master Chief Collection, The Witcher 3: Wild Hunt, Untitled Goose Game і Destiny 2. Пізніше додадуть інші тайтли, зокрема й ігри від EA Play.

Служба підтримує збереження в хмарі, тому ви можете продовжити гру, в яку грали на Xbox One або Xbox Series X/S. Вона також підтримує багатокористувацький режим і перехресну гру з гравцями на ПК.

Передплатники Xbox Game Pass Ultimate можуть отримати доступ до xCloud без додаткової оплати. Game Pass зазвичай коштує 15 доларів на місяць, але новим учасникам потрібно заплатити тільки долар за перший місяць.

Джерело engadget
Не пропустіть