Microsoft випустила оновлену версію Блокнота

Microsoft випустила в каналі для розробників нову версію Блокнота – і в ньому з’явилося кілька важливих і очікуваних покращень. Одне з них, яке легко оцінити візуально – темний режим.

Ті, хто досі користуються Блокнотом (а таких людей чимало), гідно оцінять нововведення. Так, якщо активована темна тема оформлення, то Блокнот більше не буде білою вороною і винятком з правила.

Друге нововведення – панель пошуку та заміни тексту. У нинішній версії Блокнота для Windows 11 за це відповідають два різні спливаючі вікна (відповідно, Знайти та Замінити), що викликаються двома різними кнопками меню – релікт ще з часів Windows XP. І ось зараз у Блокноті нарешті з’явилося уніфіковане та зручніше меню.

Третє нововведення, можливо, навіть важливіше – покращена функція виправлення. Тепер вона багатоступенева. Це означає, що текст можна видаляти за словами.

Нову версію Блокнота можуть випробувати користувачі Windows 11 Insiders у каналі для розробників (можливо, потрібно оновити систему через Microsoft Store), у версії ОС оновлений Блокнот з’явиться приблизно через декілька місяців.


Джерело Тheverge

Не пропустіть