Microsoft виправила всі помилки оновлень в Windows 10

Поки виправлення торкнулися тільки тестової версії.

Сьогодні стало відомо про випуск чергового оновлення для операційної системи Windows 10 за номером 18362.10024, яке отримають тільки інсайдери. Як повідомляється – це одне з останніх оновлень перед випуском масштабної версії 1909 року в листопаді.

Ще раніше Microsoft повідомляла про те, що наступна версія Windows 10 не отримає ніяких нововведень. Замість цього розробник зосередиться на стабільності операційної системи. Так, після низки невдалих критичних оновлень у користувачів раз у раз траплялися проблеми з меню «Пуск», появою червоного екрану, неробочими драйверами принтерів і багато інших, які до сих пір не вдалося вирішити.

Як заявляють інсайдери, якы вже протестували нове оновлення Windows 10 18362.10024, Microsoft нарешті вдалося домогтися стабільності, якої від компанії чекали з травня 2019 року. Нагадаємо, саме тоді вийшло оновлення 1903 році, що стало причиною безлічі багів і глюків у сотень тисяч користувачів. Будемо сподіватися, що на цей раз операційна система Windows 10 стане такою, якою б її хотіли бачити користувачі.


Не пропустіть