Microsoft видалила з Windows 11 зручну функцію, якою користуються мільйони

Microsoft обіцяла багато нововведень в Windows 11, і їх дійсно чимало. Але не всі з них на краще. Наприклад, нова ОС Microsoft втратила дуже зручну функцію перетягування ярликів додатків для закріплення їх на панелі завдань.

Щоб закріпити додаток на панелі завдань Windows 10, досить просто перенести на неї ярлик. Те ж саме стосувалося і відкриття файлів в додатках, закріплених на панелі завдань: наприклад, якщо у користувача відкрито Photoshop, в Windows 10 досить вибрати зображення, які потрібно відредагувати, перетягнути їх курсором мишки на ярлик запущеної програми – і всі вони відкриються в графічному редакторі . Але в Windows 11 ні перша, ні друга функції не працюють.

Природно, користувачів, які звикли до цієї можливості, такий стан справ не влаштовує: в Feedback Hub вистачає відгуків, в яких багато хто висловив розчарування через зникнення з Windows 11 зручної функції. Сама компанія відзначає, що «в даний час перетягування файлу в додаток на панелі завдань, щоб відкрити його в цьому додатку, ще не підтримується в Windows 11, але ми цінуємо всі ваші відгуки, і ми продовжимо використовувати їх, щоб в майбутньому поліпшити ці функції» .

Джерело Windowslatest
Не пропустіть